Vyberte stránku

Propoj tělo, mysl i ducha kreslením, obtahováním a zdobením mandaly

Květ mandragory

Vyzkoušej si relaxační moc obtahování mandaly

Mandala omalovánka i obtahovánka zdarma, pro Tebe i Tvé známé,

jen mi napiš mail, kam Ti ji mám poslat.

A můžeš ji poslat klidně i svým známým, svým kamarádkám a všem, koho by mohla zaujmout. Prostě jim pošli to PDFko. Tuto mandalu ať mají všichni pro radost.

Nová forma odpočinku – obtahování mandal

Při vybarvování se musíme často soustředit, abychom nepřetáhly, abychom správně zvolily barvy. Mnoho lidí také omalovánky nemá rádo, protože  mají krásný blok z dětství, kdy nám kladli všichni na srdce, ať to tak nečáráme, ať nepřetahujeme a blá blá blá. Při obtahování ruka tak nějak přirozeně plyne po papíře, aniž bychom se musely tolik soustředit. Máme to naučené i díky písmu. Je to přirozenější pohyb. Hlavně vzniká úplně komplet Tvé umělecké dílo. A vždy bude unikátní.

Jedna mandala a tolik možností jak ji vyzdobit. 

Toto jsou díla účastnic z Týdne v mandalách.

Tady vidíme pastelky, černé pero, obyčejná tužka a dokonce i henna

Kdo pro tebe mandalu nakrelil?

 

Jmenuji se Soňa (Sonyska) Špačková. Jsem tvůrkyní projektu Hnízdo Špačků. Ten se stal životem nejen mým, ale i mého muže a mých dvou dětí.

Prostřednictvím kreseb, výzev a kurzů propojuji lidi a otevírám jim okno do kouzelného světa mandal a přírody. Relaxační kreslení – jednoduché obrázky, zvířata i mandaly – jsou mojí vášní, mou obživou a zároveň mým únikem z koloběhu všedních dní. Přidejte se ke mně a  pojďme společně tvořit a relaxovat :).

 

 

Co o mých workshopech

a Týdnu v mandalách řekly účastnice?