Vyberte stránku

Máš náročný život a potřebuješ se naučit soustředit a relaxovat?

Vstup do pětitýdenního mandalózního online kurzu

Nauč se kreslit mandaly

Od 24. září do 22. října 2023

Reference

A jak kurz bude probíhat?

Budeme se setkávat 5 týdnů, od 24. září do 22. října

Co v každé lekci zažiješ?

1. lekcePODPŮRNÉ SÍTĚ

–  v této lekci tě naučím vytvářet podpůrné sítě, díky kterým dosáhneš krásně symetrické mandaly beze strachu, že nemáš dost pevnou ruku. Síť bude vypadat asi jako na fotce ->

– v pondělí večer se potkáme na živém setkání přes Google meet, kde si spolu jednu síť rovnou vytvoříme (nestíháš? Nevadí, záznam bude uložený v podpůrné skupině)

2. lekceVŠECHNO ZAČÍNÁ U STŘEDU

–  zjistíš, že střed je srdcem mandaly. Srozumitelné návody, tréninkové listy ti pomohou překonat výzvy.

– v pondělí večer se sejdeme v živém setkání přes Google meet, kde ti pomohu nakreslit svůj první vzor a tím začneme tvou jedinečnou mandalu, která bude další 3 týdny vznikat.

2. lekceMandala nám roste pod rukou

–  naučím tě kombinovat vzory k sobě, díky čemuž se bude tvá mandala zvětšovat. Díky tomu můžeš vytvářet různě velké i různě složité mandaly. Díky návodům a tréninkovým listům to pro tebe bude hračka.

– v pondělí večer se opět sejdeme v živém setkání přes Google meet, kde si ukážeme, jak je možné vzory kombinovat.

4. lekceA CO MÁM  DĚLAT S TÍMHLE surprised?

–  v této lekci zvládneš i zdánlivě abstraktní vzory a naučíš se, jak je zapojit do tvých mandal. S materiály, které ti k lekci dám si s tím snadno poradíš.

– v pondělí večer si v živém setkání přes Google meet ukážeme možnosti, jak tyto abstaktní vzory do mandaly nakombinovat (nestíháš? Nevadí. Záznam bude ve skupině).

5. lekceJDEME SI HRÁT

–  přichází čas na hru, kdy si sestavíš svou unikátní mandalu. Díky hře dostaneš do rukou unikátní nástroj, který ti pomůže s inspirací na další a další mandaly.

– v pondělí večer si vše ukážeme a zahrajeme si hru společně. A můžeme se jak na setkání, tak ve skupině v tvorbě podpořit.

Pojď zažít ten pocit

uspokojení z dokonalosti mandaly, kterou jsi ty sama vytvořila?

Mám pro tebe jedinečnou možnost si kurz koupit nyní jen za

2800,- Kč

2300,- Kč

Podívej se mi pod ruku, jak mandala vzniká

Máš otázky?

Na ty nejčastější jsem odpověděla tady. Pokud budeš mít otázku, která tu není zodpovězená, určitě mi napiš.

Co když nebudu stíhat?

Nevadí. Tohle není závod a to poslední, co bych si přála je, aby ses cítila jako ve škole. Obsah kurzu ti zůstane minimálně 2 roky.

Jak dlouhá budou živá setkání? A bude záznam?

Vždy se potkáme na Google meet v den nové lekce, večer od 19:00 cca (ještě upřesním. Je to daleko) a bude to maximálně na hodinu.

Co když mi to nepůjde? Pomůžeš mi?

Kurz je tu od toho, aby ses to naučila. A já jsem tu od toho, abych ti pomohla, když ti něco nebude jasné a když ti třeba něco nepůjde. Můžeš využít otázek v uzavřené FB skupině, stejně jako se můžeš přímo zeptat na setkání, které bude ke každé lekci přes Google meet. Věřím ale tomu, že to nebudeš potřebovat. Snažila jsem se co nejvíc vcítit do tvé kůže, která před pár lety byla i má.  

Budu potřebovat speciální pomůcky?

Pomůckám se budu konkrétně věnovat týden před začátkem kurzu. Ale obecně budeš potřebovat tužku, trojúhelník s ryskou, úhloměr (ideálně kruhový), kružítko (ideálně Maped s vyndavací tužkou), delší pravítko a samozřejmě grafická pera. Ta ti stačí od Centropenu, ale ty se nevejdou do kružítka. Doporučuji například Molotow, nebo třeba Stabilo. Různě mohou poradit i v papírnictví. Budeme potřebovat šířky stopy (číslo na peru) 0,1; 0,2 a třeba ještě 0,5 čísla se mohou případně o desetinu lišit. Toto doporučuji já. Kdybys potřebovala vědět víc, napiš.

Co jsou to PATTERNY?

Dobrá otázka. Patterny jsou jednoduše anglicky nazvané vzory.